iStores je největší sítí prodejen Apple Premium Reseller v Česku a na Slovensku. iStores je oficiální Apple Premium Reseller, který působí v České a Slovenské republice. Prodejní síť iStores tvoří 5 prodejen v Česku a 8 prodejen na Slovensku.iStores – prodejní centra

Nacházejí se v nákupních centrech Atrium Flora Praha, Galerie Harfa Praha, Zlaté Jablko Zlín, Nová Karolina Ostrava, Šantovka Olomouc, Polus Bratislava, Avion Bratislava, City Arena Trnava, Europa Banská Bystrica, Mlyny Nitra, OC Forum Poprad, Aupark Košice a Eperia Prešov.

• První prodejna se objevila v březnu roku 2012 ve Zlínském Zlatém Jablku, tehdy pod značkou iTouch.
• Následovala ji prodejna v olomoucké Šantovce v říjnu 2013.
• V únoru roku 2014 se prodejny iTouch připojili ke společnosti WESTech a od té doby vystupují pod společnou obchodní značkou iStores.
• V květnu 2016 se síť iStores rozšířila o další 3 prodejny – dvě v Praze a jednu v Ostravě.
• V roce 2017 byly relokovány a zmodernizovány prodejny v ostravské Nové Karolině a bratislavském Avionu. Přibyla také nová prodejna v Prešově.

iStores nabízí svým zákazníkům mnoholeté zkušenosti s platformou Apple, možnost řešení servisu a konzultace na různých místech s výbornou dostupností z Česka i Slovenska. iStores je v současnosti nejvýkonnější sítí prodejen Apple v Čechách a na Slovensku ve svých prodejnách, které ročně navštíví téměř 1,5 milionu zákazníků přináší též množství dalších doplňků a příslušenství k zařízením iPhone, iPad, iPod a Mac od mnohých renomovaných výrobců značkového příslušenství pro platformu Apple.

Prodejny iStores – Apple Premium Reseller se těší na vaši návštěvu v Praze, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Bratislavě, Trnavě, Bánské Bystřici, Košicích, Popradu, Nitře a Přešově.

Prodejny: